Találatok száma: 3


Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Splitter, 802.3at

Planet PLANET Industrial Gigabit PoE+ Splitter, 802.3at

selectable power output: 12VDC, 24VDC, 802.3at
Garancia: 12 hónap
Rendelése esetén 2-4 munkanapon belül átvehető üzletünkben
24 858 Ft (nettó)
31 570 Ft
Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

Planet PLANET Industrial Fast Ethernet Switch

4-port + 2-port SC Multimode, 1310nm, up to 2km
Garancia: 12 hónap
Rendelése esetén 2-4 munkanapon belül átvehető üzletünkben
30 740 Ft (nettó)
39 040 Ft
Planet PLANET L3 managed Gigabit Ethernet Switch

Planet PLANET L3 managed Gigabit Ethernet Switch

16-port SFP + 8-port
Garancia: 12 hónap
Rendelése esetén 2-4 munkanapon belül átvehető üzletünkben
217 921 Ft (nettó)
276 760 Ft
^